Ege Haberleri

  Konak Belediyespor’da şampiyonluk kutlaması

  Mustafa KÖPRÜLÜ / İZMİR, (DHA)
  31.03.2016 - 13:18 | Son Güncelleme:

  KADINLAR Futbol 1’inci Ligi’nde üst üste 4’üncü kez mutlu sona ulaşan Konak Belediyespor, şampiyonluğu coşkuyla kutladı.

  Konak Belediyespor’da şampiyonluk kutlaması

  Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş’ın ev sahipliğinde Hilton Otel’de düzenlenen şampiyonluk gecesinde mavi beyazlı futbolcular, teknik heyet ve yöneticiler geç saatlere kadar eğlenip, sezonunun yorgunluğunu attılar. Gecede oyuncuların hediye ettiği 35 numaralı formayı giyen ve özel olarak hazırlanan şampiyonluk pastasını ekiple birlikte kesen Başkan Pekdaş, daha sonra ısrarlar üzerine piste çıktı, futbolcularla karşılıklı göbek attı.

  Konak Belediyespor’da şampiyonluk kutlaması

  Sema Pekdaş, geçen sezonki bütçenin 4’te 1’i ile şampiyon olarak gerçek bir mucizeye imza attıklarını belirterek, "Sezon başında takımı dağıttığımız, kulübü kapattığımız söylendi ama yine şampiyon olduk. Bu başarıyı UEFA Şampiyonlar Ligi’nde taçlandıracağız. Türkiye’yi Avrupa’da en iyi şekilde temsil edeceğiz" dedi.

  Kulüp Başkanı Zeki Gönen ise bu şampiyonluğun kendileri için ayrı bir anlam taşıdığını belirterek, "Bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olanlara karşı verdiğimiz mücadeleyi kazandık. İzmir’in Kraliçeleri’ni kutluyorum" diye konuştu.


   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı