GeriEge "Kocaoğlu bizim balkona gelsin"
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

"Kocaoğlu bizim balkona gelsin"

"Kocaoğlu bizim balkona gelsin"
refid:25936907 ilişkili resim dosyası

CHP'li gönüllüler, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP Başkan Adayı Aziz Kocaoğlu'nun afişlerini isteyenlerin evlerine götürüyor. Afişler balkona asılıyor. Kocaoğlu'nun büyük boy afişlerini apartmanlarının duvarına gerdirenler de var.

İzmir'de yaklaşık 4 bin gönüllü ile çalışan CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Aziz Kocaoğlu'nun afişleri ve brandaları talep üzerine evlere getiriliyor. İzmir'de özellikle Göztepe, Güzelyalı, Kordon, Karşıyaka ve Bornova'da evlerin balkon ya da pencerelerine asılan, üzerinde "Oybirliği ile Aziz Kocaoğlu" yazan afişler dikkat çekti.

Bazı vatandaşların merkez seçim ofisini ya da partinin ilçe başkanlığını arayarak afiş, pankart istediği, gönüllülerin de adreslerini alıp götürdüğü öğrenildi. Bazı apartmanların duvarlarında Kocaoğlu'nun 10 metreye 20 metre boyutlarındaki posterleri dikkat çekti. İzmir'de sadece 16 duvarı reklam ajansı aracılığıyla kiralayan partiye çok sayıda talep geldiği, 40 duvara talep üzerine büyük boy poster branda gerildiği bildirildi.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle