Ege Haberleri

  Klasik otomobilciler için muhteşem şölen

  Mehmet KURT / (DHA)
  20.05.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

  3. Batı Anadolu Klasik Otomobil Rallisi’ İzmir’de gerçekleşti. 3 gün süren yarışlar sonrası pilotlar, Swissotel Grand Efes’te düzenlenen yemekte kupalarına kavuştu.

  KLASİK Otomobil Ralli Şampiyonası’nın ikinci ayağı olan ‘13. Batı Anadolu Klasik Otomobil Rallisi’ İzmir’de gerçekleşti. Toplam 3 gün boyunca İzmir ve çevre ilçelerde yarışan ve amaçları hız değil, parkuru tamamlamak olan pilotlar, Swissotel Grand Efes’te düzenlenen yemekte kupalarına kavuştu.

  Ünlü isimler üye

  Aralarında Rahmi Koç, Mustafa Koç, Alinur Velidedeoğlu, Burhan Öcal gibi tanınmış 300 önemli kişinin üyesi olduğu Klasik Otomobil Kulübü’nün Başkanı Aydın Harezi, 3 gün boyunca İzmir’de kendilerine gösterilen yoğun ilgiden son derece memnun kaldıklarını belirtti.

  Teşekkür etti

  Başkan Aydın Harezi, “Ödül alan yarışmacılarımızın yanı sıra sponsorlarımız Swissotel Grand Efes, Özgörkey Holding, Feast Gıda, klasiklastik.com, Silhouette Ser Optik, Kahve Dünyası, Rain, Arena, Port Alaçatı Marin’e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

  BÜYÜK İLGİ VAR

  Değerleri 10 bin dolardan, 2 milyon dolara uzanan klasik otomobiller İzmir’de tam bir görsel şölen yarattı. Ralliye, yurt içi ve yurt dışı klasik otomobil yarışlarında tecrübe edinen ve birçok başarılara imza atan klasik tutkunu ekiplerin yanı sıra kulübün genç ve dinamik üyeleri de bu yılki yarışlara büyük ilgi gösterdi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı