Ege Haberleri

  Kayıp işadamı ölü bulundu

  Burak GEZEN, (DHA)
  18.06.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Biga Mermer’in altı gün önce kaybolan 87 yaşındaki sahibi İsmet Dereli’nin cesedi bulundu. İşadamının vücudunda herhangi bir darp izine rastlanmadı.

  ÇANAKKALE’nin tanınmış işadamlarından, Biga Mermer’in sahibi 87 yaşındaki İsmet Dereli, kaybolduktan altı gün sonra Çarşı Caddesi’ndeki 3 katlı apartmanın çatı aralığında ölü bulundu. Alzheimer hastası olduğu belirtilen Dereli’nin vücudunda herhangi bir kesici, delici alet ya da darp izine rastlanmadı.
  Biga Mermer’in sahibi ünlü işadamı İsmet Dereli, şoförü İsmail Akman tarafından 10 Haziran günü 17.30 sıralarında Yalı Hamamı’na götürüldü. İsmail Akman 19.00 sıralarında İsmet Dereli’yi alıp evine getirmek için döndüğünde hamamdan 18.30 sıralarında ayrıldığını öğrendi. Dereli, geç saatlere kadar evine gitmeyince ailesi polis ve jandarmaya başvurdu, arama çalışmaları başlatıldı. Tam “aramalardan ümit kesildi” diye düşünülürken, önceki akşam işadamının kaybolduğu Çarşı Caddesi’ndeki hamamın 200 metre ilerisinde bulunan 55 numaralı apartmandan gelen haber şok etkisi yarattı.
  Çatı katından yayılan kokudan şüphelenen apartman sakinleri yukarı çıktıklarında bir cesetle karşılaştı. Durum polise bildirildi. Alzheimer hastası olduğu belirtilen Dereli’nin oğlunun işyerinin kapısına benzettiği 3 katlı apartmanın en üst katına çıktığı öne sürüldü.

  Etiketler:

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı