Ege Haberleri

  Kavga dönemi bitti projelerimiz yarışacak

  Hürriyet Haber
  08.10.2008 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Denizli’nin Çivril İlçesi’nin AKP’li Belediye Başkanı Ahmet Ateş, CHP’den aday adayı olduğunu açıklayan Bülent Gündoğdu’nun verdiği yemeğe katıldı,

  "Kazanan halk olsun, Çivril olsun. Kavga dönemi bitmiştir" dedi. Çivril Ovası Sağ Sahil Sulama Birliği Başkanı Bülent Gündoğdu, kısır siyasi çekişmelerle gündemi işgal etmek yerine toplumun gerçek sorunlarına neşter vurmayı tercih ettiğini belirterek, "Aday olursam, en büyük rakibim AKP’nin adayı olacak. Düşman değiliz, sadece siyasi rakibiz. Çivril’in ve ülkemizin çıkarları her şeyin üstündedir. Yerel seçim kampanyası sürecinde de asla kavga etmeyeceğiz. Herkes projeleriyle yarışacak" dedi.

  Önemli olan hizmet

  Çivril Belediye Başkanı Ahmet Ateş, kendisinin başkanlık için yeniden aday olup olmayacağına karar vermediğini söyleyerek, "Önemli olan partilerin ya da kişilerin zafer kazanması değil, topluma hizmettir. Toplum huzurdan yana. Çivril’de kim belediye başkanı olursa olsun yardımcı olacağım. Önemli olan Çivril’in ve Çivril halkının kazanmasıdır. Halk kavga istemiyor, gerginlik istemiyor. Çivril’de bizim yaktığımız centilmenlik ateşinin yurt geneline yayılmasını arzu ediyoruz" diye konuştu.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı