Ege Haberleri

  Karşıyaka'da Şimşek 4 takviye istedi

  Ergin KARATAŞ/İZMİR
  24.12.2014 - 01:07 | Son Güncelleme:

  PTT 1'inci Ligi'nde iki haftada 5 puan kaybettikten sonra Albimo Alanyaspor'u yenen Karşıyaka'nın teknik direktörü Yusuf Şimşek, ara transferde en fazla 4 takviye yapacaklarını söyledi.

  Giresunspor yenilgisinin ardından yaptığı, "Aramızdan ayrılanlar olacak. İlk yarının son maçlarındaki performanslar, gidecek isimleri belirlemek adına önemli" açıklamasını yumuşatan Yusuf Şimşek, "Gitmek isteyeni zorla tutmayacağız ama kadroyu büyük ölçüde koruma taraftarıyım. Transfer yapmamız şart. Maksimum 4 takviyeye ihtiyacımız var" dedi.

  Sözleşmesi feshedilen Ofoedu'nun yerine sağ kanada oyuncu alacaklarını dile getiren Yusuf Şimşek, "Forvet ve orta sahaya da takviye yapabiliriz. Transferde tek önceliğimiz oturacak değil, oynayacak futbolcu almak olacak" diye konuştu. Futbolcularının alacaklarının ödenmesi konusunda 2 hafta önce rest çeken Yusuf Şimşek, yönetimden parasal konuların çok öne çıkarıldığı yolundaki eleştiriye sitem ederken, "Biz formanın ve armanın ağırlığını biliyoruz. Dış etkenler oyuncularım ve beni ilgilendirmiyor" cevabını verdi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı