Ege Haberleri

  Karayolundaki göçük tehlike yarattı

  Burhan CEYHAN/ KOÇARLI (Aydın), (DHA)
  11.08.2015 - 01:18 | Son Güncelleme:

  AYDIN’da karayolundaki asfalt zeminde meydana gelen göçük bir otomobile zarar verdi. Olayda ölen ve yaralanan olmazken, doldurulan göçük kısa bir süre sonra tekrar çöktü. Karayolu ekipleri, göçüğün doldurulması için tekrar çalışma başlattı.

  Karayolundaki göçük tehlike yarattı

  Koçarlı-İncirliova Karayolu’nun 7’nci kilometresinde bu sabah meydana gelen göçük, tehlike yarattı. Bir gıda firmasına ait araçla Koçarlı’ya gitmekte olan Cihan Yıldız yönetimindeki 09 HC 318 plakalı otomobilin sol lastikleri, göçen çukura girince patladı. Çukuru görmediğini belirten Yıldız, "Çukuru son anda fark ettim. Direksiyonu kırdım ama iki lastiği de çukura düşmekten kurtaramadım ve ikisi de patladı büyük tehlike atlattım. Aracım büyük hasar gürdü" dedi.

  Karayolundaki göçük tehlike yarattı

  İhbar üzerine jandarmayla birlikte bölgeye giden karayolu ekipleri çalışma başlattı. İş makineli çalışmada, asfalt dökülerek doldurulan çukur; bir süre sonra tekrar çöktü.

  Karayolundaki göçük tehlike yarattı

  Ekipler çukurun doldurulması için tekrar çalışma başlattı. Karayolu ekipleri, yolun altından kanal sularının aktığını bu nedenle çürüyen demirlerin asfaltı göçerttiğini söyledi. CHP’li Koçarlı Belediye Başkanı Mutlu Öztürk da olay yerine giderek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı