Ege Haberleri

  Karagöl’de motosiklet heyecanı

  İZMİR (DHA)
  14.09.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Karşıyaka Motorsiklet Festivali “Büyük Ege Buluşması” adıyla ve barış temasıyla başlıyor.

  Motoran SYM'nin sponsor olduğu festival 13 Eylül-15 Eylül tarihleri arasında İzmir Karagöl Kamp alanında gerçekleştirilecek. Farklı renkleri ve farklı kültürleri Karşıyaka'da buluşturmayı amaçlayan festivale ülke genelinin yanı sıra yurtdışından da katılım bekleniyor. Karşıyaka Belediyesi, Motoran, İzmot “İz Bırakanlar”, Atılgan Kimya, Ergür Motor, Özgül Motor ve Liber Ambalaj katkılarıyla düzenlenen etkinlik kapsamında yarışmalar, çekilişler, tanıtımlar ve konserlerin yanı sıra sponsor firmaların ödül dağıtımı gerçekleştirilecek.
  İzmot, Avusturya, Belçika ve farklı ülkelerden gelen motosikletliler 15 Eylül Cumartesi günü kortej oluşturarak Atatürk Anıtı'na çelenk bırakacak.
  2011 yılı sonunda SYM Tayvan'dan dünyanın en iyi partneri ödülünü alan, festival sponsoru firmalardan Motoran SYM'nin Satış Pazarlama Koordinatörü Celal Güzelses, İzmot'un üç gün sürecek olan motosiklet festivali için çok çaba sarf ettiklerini İzmir firması olarak bu festivali gönülden desteklediklerini dile getirdi. Motosikletin ulaşım aracı ve bir yaşam biçimi olduğu kadar sosyal temaların topluma verilmesi için de önemli bir araç olduğunun bu festivalle kanıtlandığını vurguladı.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı