Ege Haberleri

  Kanaat önderi olurum

  Onur ÇAKIR
  06.10.2008 - 00:00 | Son Güncelleme:

  CHP İzmir İl Başkanı Kemal Karataş, partisine uzun yıllar hizmet ettiğini ve bundan sonra da hizmet etmeye devam edeceğini belirterek, "Bana partim nerede görev verirse orada çalışırım. Partime şimdiye kadar hiç küsmedim. Bazen insanlar tesadüfen bir yerlere taşınır. Ben tesadüfen bir yerlere gelmedim" dedi.

  CHP İzmir İl Başkanı Kemal Karataş, İzmir’le ilgili düşüncelerini CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’la devamlı paylaştığını söyledi.

  Eksikler giderilecek

  İzmir ile ilgili genel merkezin de tesbitleri ve arayışları olduğunu belirten Karataş, yerel seçim öncesi her şeyin enine boyuna tarşılacağını ifade etti. Kendisi ile ilgili ’Büyükşehir, Konak Belediye Başkan adayı olacak’ şeklinde çıkan habereleri gülerek takip ettiğini dile getiren Karataş, " Bunlar toplumun yakıştırmalarından ibaret. İnsanların arzuları olur. Ama benim böyle bir arzum yok" dedi. Partinin bir çok eksiğinin olduğunu ve bu eksiklikleri gidermek için çalışma tempolarını artıracaklarını anlatan Karataş, "Eksiklerimiz var. Görevde değilken ’Partinin eksiklikleri neden giderilmiyor’ diyordum. Elime bir fırsat geçti. Şimdi bu eksiklikleri gidermek için gece gündüz çalışıyorum" dedi.

  Nerede görev olursa

  Karataş, partiye uzun yıllar hizmet ettiğini ve hizmet etmeye devam etmek isteğini belirterek, partinin kendisine nedere görev verirse orada çalışmaya hazır olduğunu ifade etti. Karataş, "Bana nerede görev verirlerse orada görev yaparım. Partime şimdiye kadar hiç küsmedim. Bazen seçime girdim kazandım, bazen kazanamadım. İnsana şans arada yardım eder, arada etmez. Bazen insanlar tesadüfen bir yerlere taşınır. Ben tesadüfen bir yerlere gelmedim. Partim bana nerede görev verirse orada görev alırım. Gerekirse bir kanaat önderi olurum. Toplumun iyi bir şey yapması için çalışırım" diye konuştu.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı