Ege Haberleri

  Kampüslife satışta

  Hürriyet Haber
  29.12.2014 - 01:51 | Son Güncelleme:

  Artim Grup ve Yita İnşaat tarafından Metro’nun açılması, üniversitelerin kurulması ile İzmir’in yeni yükselen değeri olmaya başlayan Seyrek’te inşa edilen Kampüslife projesi satışa sunuldu.

  Gerçekleştirdiği projelerde bulunduğu bölgeye değer katmayı, modern ve estetik yaşam alanları yaratmayı hedef edinen Artim Grup; Kampüslife projesinde farklı konsept, özgün mimari ile güven ve kaliteyi bir araya getiriyor.

  5 blok, 155 adet 1+1, 2+1 daire alternatifleri, mağazalar ve sosyal alanlardan oluşan Kampüslife projesi özgün mimarisiyle kaliteli zamanı ve huzuru arayanların beklentilerine cevap veriyor.

  Satranç kulübü, basketbol sahası, bilardo, masa tenisi, alışveriş, sinema, fitness plates, dinlenme alanları gibi başlı başına oluşturduğu sosyal imkanlarıyla herkese istediği alternatifi yaşama şansı veren Kampüslife aynı zamanda otopark, üst düzey güvenlik hizmetleriyle de yaşamı kolaylaştırıyor.

  Üniversite bölgesi olma yönünde hızla büyüyen İzmir’in yeni merkezi Seyrek’te aynı zamanda İzban ve Metro istasyonlarının faaliyete geçmesi ile şehrin her yerine en fazla onbeş dakika içinde ulaşma imkanı sağlayan Kampüslife projesi konumu ile de ön plana çıkıyor.

  Artim Grup Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Bostancıoğlu ‘Gediz Üniversitesi’nden sonra Katip Çelebi Üniversitesi’nin de Seyrek’te kurulması bölgeyi üniversiteler merkezi haline getirmeye başladı. İzban ve Metro istasyonları ile şehrin her yerine çok yakın olan bölge; aynı zamanda hızla büyüyor. Bu da bölgeyi yatırım yapmak isteyenler için oldukça karlı bir hale getirdi. Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde her zaman kaliteyi ve konut almak isteyenlerin taleplerini ön planda tuttuk. Projelerimizi gerçekleştirdiğimiz bölgelere değer katarken aynı zamanda da konut sahibi olmak isteyenlere hızlı, özgün ve konforlu çözümler üretmeyi hedef edindik. Kampüslife projemiz oldukça genç bir proje ve bize göre İzmir’in en genç yatırım projesi. Planladığımız dinamik sosyal alanlar, dairelerin iç dizaynı modern çağın getirdiği her türlü teknolojik donanıma sahip. Aralık 2015’de teslim etmeyi planladığımız projemizde oturmak isteyen veya kiraya vermek amacıyla almak isteyen herkes cazip ödeme koşulları ile daire sahip olabilecek.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı