Ege Haberleri

  Kaf-Kaf’ta örnek proje

  Hürriyet Haber
  14.10.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  ÇİĞLİ’deki stat arazisi konusunda Büyükşehir Belediye Meclisi’nden çıkacak kararı bekleyen Karşıyaka’ya, 1912 Karşıyaka Derneği de örnek bir altyapı tesisi kazandıracak.

  Altyapı yönetiminin kamp binası projesini hayata geçirmeyi üstlenen dernek, Selçuk Yaşar Tesisleri’nde sezon başında yapılan suni çim saha ve idari binanın yanına genç futbolcular için kamp merkezi inşaa edecek. 1912 Karşıyaka Derneği Başkanı Sait Gürsoy ve Asbaşkan Seyhan Evlioğlu, 600 bin TL’ye mal olacak 610 metrekarelik çift katlı prefabrik bina için 28 Eylül’de İstanbul’da bir firmayla anlaştı. Prefabrik malzemenin imalatına başlanırken, 8 Ekim’de de tesisteki zeminin etüdü yapıldı. Binanın temeli kasım ayı başında atılacak. Kaf-Kaf kamp binası da tamamlanınca altyapıda dört dörtlük imkanlara sahip olacak.

  Personele operasyon

  KARŞIYAKA yönetimi, uzun süredir gündemde olan personel azaltma operasyonunu gerçekleştirdi. Tesis müdürü, tesis müdür sekreteri, kulüp sekreteri, halkla ilişkiler, yazı işleri ve muhasebe elemanı olmak üzere 6 personelin kulüple ilişiği kesildi. Operasyona gerekçe olarak UEFA Kriterleri’ne uyum ve kurumsallaşma süreci gösterildi. Bank Asya 1. Ligi’nde oynayacağı Tavşanlı Linyit deplasmanına hazırlanan yeşil-kırmızılı ekipte eksik oyuncuların çokluğu teknik heyeti düşündürüyor. Kaf-Kaf’ta Erdi, Mahmudov, Serdar forma giymeyecek, Erhan Şentürk ve Özgürcan’ın da sakatlıkları var.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı