Ege Haberleri

  İzmir’de 23 Nisan şenlikle kutlanacak

  İZMİR, (DHA)
  19.04.2016 - 10:46 | Son Güncelleme:

  İZMİR Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Gündoğdu Meydanı’nda kurulacak oyun parkurlarında, bir şenlik havasında kutlayacak. Günün sürprizi ise Doğukan Manço ile "7’den 77’ye Adam Olacak Çocuk" programı olacak.

  İzmir’de 23 Nisan şenlikle kutlanacak

  İzmirli çocuklar, Büyükşehir Belediyesi’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda düzenleyeceği birbirinden renkli etkinliklerle eğlenceye doyacak. 23 Nisan Cumartesi günü Gündoğdu Meydanı’nda gerçekleştirilecek şenlik saat 14.00’da başlayacak. Meydana kurulacak özel oyun parkurlarında trambolin, canlı dart, canlı langırt, suma güreşi, rodeo, gladyatör, tırmana piramidi, gülle savaşı, şişme oyun parkı, şişme macera tüneli, şişme at yarışı ve şişme şut becerisi oyunları yer alacak. Masal kahramanları eşliğinde yüz boyama etkinliğinin yanı sıra çocuklara pop-corn, pamuk şeker ve macun ikramı yapılacak. Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun da katılacağı şenlikte çocuklar eğlenecek.

  Ayrıca saat 14.30’da Barış Manço’nun efsane programı "7’den 77’ye Adam Olacak Çocuk" İzmirli çocuklarla buluşacak. Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço, yapacağı programla hem çocuklara hem de ebeveynlere keyifli vakit geçirtecek.

  İzmir’de 23 Nisan şenlikle kutlanacak


  DOĞAL YAŞAM’A DAVET

  Büyükşehir Belediyesi’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sürprizleri sadece Gündoğdu Meydanı’ndaki şenlikle sınırlı kalmayacak. 24 Nisan’a kadar İzmir Doğal Yaşam Parkı’nı ziyaret eden çocuklardan (0 - 15 yaş) giriş ücreti alınmayacak. Ayrıca çocukları parkta palyaçolar karşılayarak sürpriz ikramlarda bulunacak.


  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı