Ege Haberleri

  İzmir tatile hazır

  Hürriyet Haber
  23.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İZMİR, 10 günlük bayram ve yılbaşı tatili için hazır. Dev alışveriş merkezleri yaşayacakları yoğunluk öncesi son hazırlıklarını yaparken, büyük oteller ve eğlence mekanları da programlarını belirledi. Beş yıldızlı oteller Hilton, Efes ve Princess'in, balo salonlarında düzenleyecekleri yılbaşı gecesi kutlaması özel kampanyalarla yüzde 80 doluluk oranına ulaştı. Grand Otel Mercure'nin fasıl programı, canlı müzik, Cenk'le Akdeniz müzikleri, oryantal Deniz ve DJ'li balosu 30 milyon; Kaya Prestije Otel'in Nevzat Tanır'dan romantik yemek müzikleri, Grup Çizgi, Pınar-Cenk ve oryantal Dilaralı yılbaşı gecesi eğlencesi ise 27.5 milyon lira olarak açıklandı.

  Tempo yükselecek

  RAMAZAN ayı nedeniyle bir ay boyunca temposu düşen İzmir geceleri, 10 günlük tatille yeniden eski hızına ulaşacak. EGS Mavişehir'deki Ristorante Mario Plaza'da yeni yılı karşılamak isteyenler için hazırlanan programda, canlı müzik, Yunan ve Latin müziği, solist Ilgın ve oryantalin eşliğinde açık büfe mönü ve limitsiz yerli içki kişi başı 30 milyon lira.

  İZMİR'in seçkin mekanlarından En Velo'nun muhteşem orkestrası ve özel mönüsüyle geceye özel fiyatı kişi başı 40 milyon lira. Kültürpark Tenis Kulüp'te düzenlenecek olan yılbaşı gecesinde Serkan Ünlü sahne alacak. Yemekli ve sınırsız yerli içki balo fiyatı kişi başı 35 milyon lira. Kapılarını yeni açan Golden Club da bayram boyunca İsmail Özkan, yılbaşında ise İzmirliler'in yakından tanıdığı Tolga Turan sahne alacak.

  GENÇ sanatçı Sedat Yüce ise Hancı'da bayram ve yılbaşında hayranlarıyla buluşacak. Cumba Restoran'da bayramda Gülçin ve Arzu, yılbaşı gecesi ise Ata şarkılarını seslendirecek. Yılbaşı gecesi fiyatı kişi başı 45 milyon lira. Orman Restoran da bayramda Kumkapı Fasıl Heyeti, yılbaşı gecesi ise fasıl heyetinin yanı sıra Sihirbaz Şankadra ve Birben sahne alacak. Kişi başı fiyatı ise 22.5 milyon lira. Buca Gölet'te yılbaşı balosunda TSM fasıl, pop nostalji müziği, oryantal, ateş dansı ve havai fişek gösterisinin yer aldığı farklı iki mönüden oluşan programın fiyatı 12 ila 15 milyon lira arasında değişiyor. Cece Bar'de, Arzu, İzmirlilerle hasret giderecek. Gençlerin uğrak mekanları Outside, Porto Espero'nun yanı sıra Kordon'daki eğlence merkezleri de bayram ve yeni yıl için süprizler hazırladı.

  Hiperlere tatil yok

  İZMİR'in büyük alışveriş merkezleri de bayram ve yılbaşı boyunca hizmet verecek. KİPA'nın Çiğli ve Bornova mağazaları 10 günlük tatil boyunca saat 10.00 ila 22.00 arası müşterilerini ağırlayacak, sadece 1 Ocak Pazartesi günü sayım nedeniyle kapalı olacak. EGS Outlet ile EGS Mavişehir Alışveriş Merkezi de bayram ve yılbaşında açık. Bayramın birinci günü saat 13.00'te açılacak EGS'ler 31 Aralık gecesi 20.00'de kapılarını kapatacak. 1 Ocak'ta ise yine 13.00'de hizmete girecek. CarefourSA da, 10 günlük tatil boyunca açık kalacak.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı