Ege Haberleri

  İzmir erkeği ne giyse yakışıyor

  Cesur SERT / DHA
  09.12.2009 - 20:07 | Son Güncelleme:

  İzmir’de 13 yılı geride bırakan Orka Grup bünyesindeki Damat, Tween, ADV markalarının patronu Süleyman Orakçıoğlu, 2010 ilkbahar yaz defilesi için geldiği kentte, “İzmir erkeğine her şey yakışıyor. Çok şık giyiniyorlar” dedi.

  40’ı yurtdışında olmak üzere toplam 120 mağazası ve bini aşkın çalışanıyla dünyada erkek modasında söz sahibi olan Orakçıoğlu şunları söyledi:
  Yeni mağazalar
  “İzmir gerçekten Ege’nin dünyaya açılan yüzü. İzmir’i keşfedebilmek için bu enerjiyi hissetmek lazım. İzmir’in ne istediğini bilmek lazım. Birçok markanın bir mağazası bile gerekli performansı sağlayamazken, biz mevcut altı mağazamıza dört mağaza daha eklemenin planlarını yapıyoruz.”
  Farklı modeller
  Yakında DS markasına bir mağaza daha açacaklarını anlatan Orakçıoğlu, hazırladıkları koleksiyonları ilk kez test ettikleri kentin İzmir olduğuna dikkat çekerek, “İzmirliler farklı model, renk, kalıpları tercih ediyor. Giyinmeyi bilen bir kent. Tam bir batılı” diye konuştu.

  Doğru ürün doğru fiyat

  Özel günlerde giyilen giysiler araşt   ırmasında Damat markasının İzmir’de ilk tercih edilen marka olduğunun ortaya çıktığını belirten Orakçıoğlu, şöyle devam etti; “İzmir’in şu anda organizasyon anlamında sessizliğini bozmak için bu defileyi yaptık. İzmir çok büyük bir pazar, değişime açık. Yenilikçi bir marka iseniz her şeyi test edebilirsiniz. İzmir çok seçiçi. Doğru ürün, doğru fiyat, doğru koleksiyon. İzmir tüketicisi bu konuda çok bilinçli. Burada ancak doğru şeyler yapıyorsanız başarılı olabilirsiniz.”

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı