Ege Haberleri

  İzmir Emniyeti’nde yeni atamalar

  Hürriyet Haber
  20.09.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İZMİR İl Emniyet Müdürlüğü'nde Asayişten Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcılığına Mehmet Tekin getirildi. Deneyimli istihbaratçı Mehmet Gülnaz’da aynı zamanda Terörle Mücadele şubelerinden Sorumlu oldu.

  Yeni atamalarla Emniyet Müdür Yardımcılarının görev ve sorumluluk alanları şöyle:

  Ahmet Aycan: Personel, Hukuk İşleri, Eğitim, Genel Denetleme ve Disiplin Şube Müdürlükleri, Bölge Polis Polikliniği, Emniyet Başhekimliği, Buca ve Urla İlçeleri .

  Mehmet Tekin: Asayiş, Kimlik Tespit ve Olay Yeri İnceleme, Çevik Kuvvet Şube Müdürlükleri, Güvenlik Bilgi Toplama Büro Amirliği, Sivil Savunma Uzmanlığı, Konak, Selçuk, Torbalı İlçeleri.

  Bahri Köroğlu: Trafik Denetleme, Bölge Trafik Denetleme, Trafik Tescil ve Koruma Şubeleri ile Narlıdere, Tire, Bayındır ve Ödemiş İlçeleri.

  Feray Şirin: Ruhsat Tebligat İşleri, Pasaport, E.K.K.M. Şube Müdürlükleri ile Bornova ve Menderes İlçeleri.

  İ.Burhan Tansu: Bütçe, İkmal, Sosyal Hizmetler, İnşaat Emlak, Deniz, Kreş ve Günlük Bakımevi Şube Müdürlükleri ile Güzelbahçe ve Seferihisar İlçeleri.

  Tayfur Ermol: Ulaştırma, Bakım Onarım, Bölge Kademe, Hassas Bölgeleri Koruma Şube Müdürlükleri ile Bergama ve Kınık İlçeleri.

  İhsan Ünsal: Basın Protokol, Yabancılar, Evrak Arşiv, Bilgi İşlem Şube Müdürlükleri ile Karşıyaka, Foça ve Dikili İlçe Emniyet Müdürlüklerinden Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı.

  Ali Yılmaz: İnterpol, Turizm, Küçükleri Koruma , Muhabere Elektronik Şubeleri. Çiğli, Kınık ilçeleri.

  Mehmet Gülnaz: İstihbarat, Terörle Mücadele, Güvenlik, Foto Film Şubeleri, Menemen, Aliağa İlçeleri.

  Fikter Torun: Adnan Menderes Hava Limanı, Özel Harekat Şube Müdürlükleri ile Gaziemir, Kiraz ve Beydağ İlçe Emniyet Müdürlüklerinden Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı.

  Fahrettin Coşkun: Narkotik, Mali, Organize Suçlar Silah Kaçakçılık Şube Müdürlükleri ile Balçova, Karaburun ve Çeşme İlçe Emniyet Müdürlüklerinden Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı