Ege Haberleri

  İzmir’de fuar bitmiyor

  Hürriyet Haber
  09.09.2015 - 16:34 | Son Güncelleme:

  İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından organize edilen Shoexpo - İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı’nın 38.si fuarizmir’de gerçekleştiriliyor.

  Yeni ismi ve yeni logosuyla, Fuar İzmir’de 14 - 17 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Shoexpo ile yepyeni bir ayakkabı fuarı dönemi başlıyor. Bu yıl uluslararası boyutuna çok daha fazla önem verilen Shoexpo - 38. İzmir Ayakkabı ve Çanta Fuarı’na, 31 ülkeden alım heyeti getiriliyor. Bu yıl ilk kez ikili iş görüşmeleri için yurt dışı alım heyeti görüşme alanı kurulan Shoexpo Fuarı’na, İZFAŞ tarafından 31 ülkeden profesyonel alıcı getiriliyor. Çalışma ofisinin yer alacağı bu özel alanda, profesyonel alım heyetleri ile katılımcı firmalar arasında ikili iş görüşmeleri gerçekleşecek.

  İzmir’de fuar bitmiyor

  Fuar ve ikili iş görüşmelerinin aynı anda sunulacağı Shoexpo Fuarı’na Almanya, Arnavutluk, Avusturalya, Azerbaycan, Dubai, Ermenistan, Filistin, Güney Afrika, Hırvatistan, Hindistan, Hollanda, İngiltere, İran, İsrail, İsviçre, İtalya, Kırgızistan, Kosova, Lübnan, Meksika, Mısır, Moldova, Portekiz, Romanya, Rusya, Singapur Cumhuriyeti, Sırbistan, Suudi Arabistan, Ukrayna, Ürdün, Yunanistan’dan alım heyetleri gelecek.

  Profesyonel ziyaretçiler için fuar süresince Hilton Oteli, Kaya Termal Oteli ve Ramada Oteli’nin önünden her 15 dakikada bir otobüs seferleri düzenlenecek Shoexpo Fuarı; 2016 ayakkabı kış modasını vitrinlerden önce İzmir’de görücüye çıkaracak.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı