Ege Haberleri

  İş dünyasıyla özel kokteylde buluşma

  Mehmet KURT / (DHA)
  11.05.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Martin&Martin Sigorta ve Reasürans Brokerlığı, bölge müdürdüğünü İzmir’e açtı. Şirket yetkilileri, Swissotel’de düzenlediği kokteylde iş dünyasıyla tanıştı.

  EGE Bölge Müdürlüğünü İzmir’de açan Martin&Martin Sigorta ve Reasürans Brokerlığı, Swissotel Grand Efes İzmir’de düzenlediği kokteylde iş dünyasıyla tanıştı. Şirket ortakları Alper Ziyal, Can Ateş ve Meltem Yiğit, Ege Bölge Koordinatörü Esat Karaturhan, Ege Bölge Müdür Yardımcısı Emre Aydınoğlu’nun evsahipliğinde gerçekleşen kokteyle İzmir Ticaret Odası Meclis Başkanı Necip Kalkan’ın da aralarında yer aldığı kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. Gecede konuşan Martin&Martin Sigorta ve Reasürans Brokerliği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Alper Ziyal, dokuz yıldır yurtiçinde ve yurtdışında emin adımlarla büyümeye devam ettiklerini söyledi.
  Hedefler arasındaydı
  Ziyal, “Türk ekonomisinin can damarlarından biri olan İzmir’de var olmak da büyüme hedeflerimiz arasındaydı. Bu büyüme çerçevesinde Ege Bölge Müdürlüğü olarak faaliyetini sürdürecek olan İzmir ofisi, Manisa, Denizli ve Aydın’ın yanı sıra bölgenin diğer şehirlerinde de hizmet verecek. Yakın zamanda açtığımız Libya ofisimiz Kuzey Afrika Bölge Müdürlüğü olarak faaliyetini sürdürecek” dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı