Ege Haberleri

  İş Dünyası

  Hürriyet Haber
  09.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Pınar Kaymaklı çok beğenildi

  PINAR'ın Türkiye ve dünyada ilk kez uygulanan bir sistemle köydeki lezzette, el değmeden ürettiği ve geçtiğimiz günlerde satışa sunduğu kaymaklı yoğurt satışında adeta patlama yaşandı. 900 ve 1500 gramlık ambalajlardaki yoğurtlar, 4 derece sıcaklıkta ve 10 gün tazeliğini koruyor.

  Spectrum’un adı Libra oldu

  BÜRO malzemeleri ve kırtasiye sektörüne mağazacılık anlayışını getiren Spectrum Office Supertore, adını Libra olarak değiştirdi. 1995'ten bu yana üç mağaza ile faaliyet gösterdiklerini belirten yetkililer, ‘‘EGS Park Mavişehir'de mağaza açarken isim değiştirme kararı aldık. Geçtiğimiz günlerde 5'inci şubemizi de Çankaya'da açtık’’ dedi.

  Esen’den 50 yıl dayanıklı boru

  ESEN Plastik çift katlı telekomünikasyon borularını piyasaya sundu. Genel Müdür Yardımcısı Hakkı Türker, ‘‘Yeni ürünümüzün toprak altında 50 yıl ömürü var. Plastik enjeksiyon bağlantıları ile montaj kolaylığı sağlıyor. 100 milim çapta ve 5-6 metre boylarında üretilen borular, yüksek sızdırmazlık özelliğiyle de toz ve toprağın girmesini engelliyor’’ dedi.

  TARİŞ bayisine strateji görevi

  TARİŞ, başbayileriyle Kuşadası'nda buluştu. Genel Müdür İsmail Muzaffer Eren, pazar paylarını her geçen gün artıracaklarını söyledi. Eren, ‘‘Tüketicilerin tercih ve isteklerini sizler bize aktaracaksınız ve pazarlama stratejilerimize bu doğrultuda yön vereceğiz’’ dedi.

  Korsini-Etap’ın ortak girişimi

  MATBAACILIKTA yüzyıllık deneyimi olan Korsini ile plastik ambalaj sektörünün öncülerinden Etap Holding, Koreta Ambalaj Sanayi'ni kurdu. Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Özgörkey, ‘‘Çağdaş üretim, kaliteli ürün ve ihracat için çalışacağız. Globalleşen dünyada bir Türk markası olmayı hedefliyoruz’’ dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı