GeriEge İngiliz çift Marmaris'te dünya evine girdi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İngiliz çift Marmaris'te dünya evine girdi

İngiliz çift Marmaris'te dünya evine girdi
refid:21235752 ilişkili resim dosyası

Muğla’nın Marmaris İlçesi'nde 12 yıldan bu yana tatil yapan İngiliz vatandaşları Tracy Bold ile Scott Palfrey çifti, birlikteliklerini nikahla taçlandırdı.


Marmaris aşığı Tracy ve Scott, geçen hafta Marmaris Belediyesi'ne başvurarak evlenmek istediklerini bildirdi. Nikah için yer aramaya başlayan çift, Marmaris Amfi Tiyatro'da karar kıldı ve yeniden belediyeye gelerek bu isteğini belirtti. Genç çifte belediyeden olumlu yanıt verilmesi üzerine de nikah kıyıldı. Yakın akrabalarının ve arkadaşlarının da katıldığı yaklaşık 40 kişilik nikahla dünya evine giren çift, Marmaris'i çok sevdiklerini ve burada evlenmekten büyük mutluluk duyduklarını belirtti.
Nikahtan sonra gazetecilerin neden Marmaris'te evlenmek istedikleri yolundaki soruya yanıt veren damat Scott Palfrey, “Biz eşimle birbirimize ilk görüşte aşık olduk. Zaten aynı iş yerinde çalışıyoruz. 12 yıldır da Marmaris'e tatile geliyoruz. Bundan 7 yıl önce yine Marmaris'te tatildeyken doğal nedenlerden dolayı babamı kaybettik. Kendisi tam bir Marmaris aşığıydı. Onun anısı için eşimle birlikte Marmaris'te evlenmeyi uygun gördük” dedi.
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle