Ege Haberleri

  İnciraltı

  Hürriyet Haber
  16.05.2008 - 00:11 | Son Güncelleme:

  TEDAŞ'la anlaşıp kulüp binasının elektriklerini açtıran İzmirspor Kayyum Heyeti, İnciraltı Tesisleri'ndeki sorunu çözmek için camiadan destek bekliyor.

  Abdullah ÇELEBİ İZMİR, (DHA)

  İZMİRSPOR Kayyum Heyeti, TEDAŞ'la görüşüp 17 bin 500 YTL tutarındaki borcu taksitlendirerek kulüp binasının elektriklerinin yeniden açılmasını sağlarken, İnciraltı Tesisleri hala karanlık. Spor okullarından elde edilen gelirle TEDAŞ'a ilk taksidi ödediklerini belirten Kayyum Heyeti Basın Sözcüsü Cihangir Marmara, ’’Kulüp binası için TEDAŞ'a 17 bin 500 YTL'lik birikmiş borç bulunduğu bize bildirilmemişti. Bu nedenle hazırlıksız yakalandık. Ancak TEDAŞ yetkilileriyle hemen görüşüp borcu taksitlendirdik. Spor okullarının geliriyle de ilk taksidi ödedik" dedi.

  Camiaya çağrı

  İnciraltı Tesisleri için ise yaklaşık 10 bin YTL'lik elektrik borcu bulunduğunu vurgulayan Marmara, "En kısa zamanda İnciraltı'ndaki sorunu da çözmeye çalışacağız. Bu konuda camiadan da destek bekliyoruz. Ayağımızı yorganımıza göre uzatmamız lazım. Aksi taktirde mevcut durumun düzelmesi imkansız’’ diye konuştu.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı