Ege Haberleri

  İnci’yi andı, yeni yılı kutladılar

  Mehmet KURT (DHA)
  04.01.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İnci Holding yönetimi, Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde düzenlediği gece ile hem 6 yıl önce aralarından ayrılan kurucu Cevdet İnci’yi andı, hem de yeni yıla “Merhaba” dedi.

  Bu yıl 10 başarılı proje sahibi ödüllendirilirken, biriciliği HL İnci Çelik İşletmesinden Yaş (gri) boya kullanım miktarının azaltılması adlı proje ile Erin Türkan ve ekibi kazandı. İnci Holding sponsorluğunda sahne alan İzmir Devlet Senfoni Orkestrası muhteşem bir konser verdi.

  Senfoni keyfi

  Şef İbrahim Yazıcı yönetimindeki İzmir Devlet Senfoni Orkestrası’nın Viyana Gecesi Özel Programı konserine Soprano Marelize Gerber ile Tenor Gernot Heinrich solist olarak katıldı.   Yönetim Kurulu Başkanı Meral İnci Zaim, dünyada son yıllarda ekonomik ve sosyal olgularda coğrafi değişiklikler yaşandığını, ekonomik gücün merkezinin  yavaş yavaş doğuya doğru kaydığını ve dünyanın sosyo ekonomik yapısının yeniden şekilleneceğinin ilk işaretlerinin verildiğini söyledi. 

  Lider olmak

  Yeni dünya düzeninde stratejik konumu, yüksek büyüme potansiyeli ve güçlenen ekonomisi ile yıldızı parlayan ülke Türkiye’nin önümüzdeki yıllarda dünyadaki yerinin daha da güçleneceğine inandıklarını dile getiren Zaim, “İnci Holding olarak faaliyette bulunduğumuz her sektörde, öncü olmak, lider olmak, ülkemizin rekabeti arttırmak ana hedefimiz oldu” dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı