Ege Haberleri

  İl Başkanı Kabak Çiğli’den eleştirdi

  Hürriyet Haber
  22.12.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  AKP Çiğli İlçe Başkanlığı Danışma Meclisi toplantısına katılan AKP İl Başkanı Ömür Kabak, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun bitmeyen metro konusunda eleştirmeyi sürdürdü.

  AKP Çiğli İlçe Başkanlığı Danışma Meclisi toplantısı Karaman Düğün salonunda yapıldı. İl Başkanı Ömür Kabak’ın da katıldığı toplantıda İl ve ilçe teşkilatlarından çok sayıda partili hazır bulundu. Çiğlili olan İl Başkanı Ömür Kabak, doğduğu ilçenin sorunlarıyla yakından ilgilendiğini söyledi. Yerel seçimlerde Çiğli Belediye Başkanlığına aday olup, kaybeden Kabak, “Rekabetimiz sandıklar ortaya gelinceye kadar. Sonuçlar belli olduktan sonra halkımızın tercihine saygı duyar, hizmet için çalışmaya devam ederiz” dedi.
  Çiğlinin sorunlarına değinen, ilçeye ‘Çin seddi’ örüldüğünü ileri süren çöplüğün durduğuna değinen Kabak, Aliağa-Menderes Hafif Raylı Sistem Projesi’nde ilerleme olmadığı için eleştirdi. Metroda ümitlerin tükendiğini ileri süren Kabak “Metro bitmedi bitecek gibi de görünmüyor, ancak İzmirlinin sabrı da ümitleri de tükendi” diye konuştu.
  BAŞKANLIKTAN AFFINI İSTEDİ
  İlçe Başkanı İlyas Eroğlu ise bu görevi artık bırakmak istediğini söyledi. Kabak’a seslenen Eroğlu, “Beni İlçe başkanlığından azad ederseniz sevinirim. Bu görevden kaçmak değildir. Yoruldum, ancak partim için ilçede, mahallede, evde, her türlü görevde çalışırım” dedi. Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Sıdık Soysal da Çiğli’nin sorunlarını dile getirerek “Çiğli halkı partimize burada muhalefet görevini vermiştir” diye konuştu.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı