Ege Haberleri

  İki duayen İzmir’de

  Hürriyet Haber
  21.05.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Dünyaca ünlü İtalyan yazar, ekonomist ve sosyolog Prof. Stefano D’anna ile perküsyon ustası Ayhan Sicimoğlu, Art 10 Fikir Atölyeleri’ne konuk olacak.

  BİRBİRİNDEN değerli isimlerle İzmir’in kültür-sanat yaşamına getirdiği farklılığın yanı sıra kentin tanıtımına da katkı veren On-Art İletişim Danışmanlığı bünyesinde gerçekleştirilen Art 10 Fikir Atölyeleri, 23 Mayıs Pazartesi günü dünyaca ünlü yazar, ekonomist ve sosyolog Prof. Stefano D’anna’yı konuk ediyor.
  Dünyada listeleri alt-üst etmiş bir bestseller olan “Tanrılar Okulu” kitabının yazarı olan dünyadaki en ünlü üst düzey yöneticilere danışmanlık yapan Prof. D’Anna, ‘düşleme sanatı ve zamandan bağımsız liderlik’ konusunu ele alacak. Prof. Stefano D’anna, zamandan bağımsız liderliğin anahtarıyla, İzmirli katılımcılarına yeni bir dünyanın kapısını nasıl açabileceklerini gösterip, ufuklarını da açacak.
  Salı günü Sicimoğlu
  Art 10 Fikir Atölyeleri, 24 Mayıs Salı günü de Ayhan Sicimoğlu’nu konuk edecek. Usta müzisyen ve gezgin Sicimoğlu, İzmirlilere bir kez daha Rio Karnavalı’nı yaşatacak, ülkenin yerel içkisi “caipirinha”nın yapımını öğretecek, Brezilya müzikleri eşliğinde coşturacak. Ayrıca, verilecek kokteylde Sevilen’in ödüllü şaraplarının degüstasyonunu da yapacak.
  Kordon Otel Roof’ta gerçekleştirilecek etkinliklere dair detaylı bilgi (0232) 421 44 40 numaralı telefon ve atolye@on-art.net internet adresinden edinilebilir.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı