Ege Haberleri

  İGC'den iade-i ziyaret

  Hürriyet Haber
  02.10.2015 - 16:20 | Son Güncelleme:

  İZMİR Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Yönetim Kurulu üyeleri, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’na iade-i ziyarette bulundu. İGC Yönetim Kurulu üyelerinin tam kadro katıldığı ziyarette, karşılıklı işbirliği, ülke ve kent gündeminin yanı sıra yeni projeler konuşuldu.

  İGC Yönetimi’ni ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, "Basına ve gazetecilere yönelik artan baskıları, saldırıları üzülerek takip ediyoruz. Son olarak Ahmet Hakan çirkin bir saldırıya uğradı. Basının bu kadar baskı altına alınması, çeşitli şekillerde saldırıya uğraması çok tehlikeli. Bütün bunların biran önce sonlanmasını diliyorum" diye konuştu.

  İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Misket Dikmen de, Cemiyet olarak İzmir Büyükşehir Belediyesi’ni her zaman yanlarında hissettiklerini, karşılıklı işbirliği ve diyaloğun artarak devam etmesini dilediklerini söyledi.

  İGCden iade-i ziyaret

  Yaklaşık 1 saat süren ziyaretin ardından İGC Yönetim Kurulu üyeleri, Başkan Aziz Kocaoğlu ile birlikte fotoğraf çektirdi.

  Etiketler:

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı