Ege Haberleri

  Hürriyet'e çifte ödül

  HÜRRİYET / İZMİR
  01.06.2013 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Ege Bölgesi Sanayi Odası Aytaç Sefiloğlu Gazetecilik Yarışması’ndan Hürriyet Ege’ye iki ödül geldi.

  Bu yıl 14’üncüsü düzenlenen yarışmada Mete Tamer Omur, araştırma inceleme kategorisinde “Egeli markaların Anadolu açılımı” haberiyle ikinci oldu. Aynı kategoride Burcu Taner ise “Yağdaki hile baldan fazla” başlıklı haberiyle üçüncülüğe layık görüldü.
  EBSO Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, Türkiye’de özgür basın dilediklerini söyledi, “Tarafsız habercilikle zor bir görevi yerine getirerek bizleri bilgilendirip, ışık tutuyorsunuz. İzmir, Türkiye’nin üçüncü büyük şehri. İzmir haberlerinin sadece eklerde değil, ulusalda da yer almasını istiyoruz” dedi.

  Hürriyete çifte ödül

  ÖDÜL ALANLAR

  Haber: Yeni Asır’dan Şafak İnce birinci olurken, Habertürk’ten Nihat Delibaşı ikinci, Yeni Asır’dan Murat Şahin üçüncü oldu. Bu daldaki mansiyonu TRT’den Muhammed Yusuf Eser aldı.
  ARAŞTIRMA-İNCELEME: TRT’den Muhammed Yusuf Eser birinci, Hürriyet’ten Mete Tamer Omur ikinci oldu. Ticaret’ten Seda Gök ve Hürriyet’ten Burcu Taner üçüncülüğü paylaştı. Mansiyon ödülü, Yeni Asır’dan Murat Şahin’in oldu.
  RÖPORTAJ: Birinciliği Yeni Asır’dan Sinan Doğan ile Ege TV’den Nihan Yarkent paylaştı. Yenigün’den Murat Ervin ikinci oldu. Ticaret’ten Seda Gök ve Gözlem’den Gökhan Köküşoğlu üçüncülüğe layık görüldü. Habertürk’ten Nihat Delibaşı ile İzmir Life’tan Deniz Çaba Şan ise mansiyonu paylaşan isimler oldu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı