Ege Haberleri

  Hoşgeldin bebek

  Mustafa OĞUZ, İZMİR (DHA)
  10.09.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Prematüre bebekleri hayata bağlayarak ailelerin yüzünü güldüren Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi “Hayata hoşgeldin bebek” şenliğine hazırlanıyor.

  Prematüre bebekleri hayata bağlayarak ailelerin yüzünü güldüren Türkiye’nin ve Ege Bölgesi’nin gözde çocuk hastanelerinden Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi eğlenceli bir şenliğin hazırlık telaşını yaşıyor. Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan “Hayata hoşgeldin bebek” 15 Eylül Cumartesi günü Alsancak- Gündoğdu Meydanı’nda İzmirlilere renkli bir gün yaşatacak. Her yıl yoğun ilgi gören şenlikte aileler sevinçlerini paylaşıp bu sürecin henüz başında olan diğer ailelere de umut veriyor, moral desteği sağlıyor.
  Hastane Başhekimi Prof. Dr Nurettin Ünal “Türkiye’de ilk defa prematüre bebeklere yönelik düzenlenen bu önemli şenliği her yıl şehrimizde düzenlemekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bu zorlu süreci paylaşan ailelere ülkemizde gülen yüzleriyle örnek olan İzmirlilerin desteğininen sürmesini istiyoruz” dedi.
  Hastanenin Yenidoğan ve Prematüre Klinik Şefi Doç. Dr Sertaç Arslanoğlu ve Klinik Şef Yardımcısı Dr. Şebnem Çalkavur da geleneksel şenliğe herkesi davet etti. Gündoğdu Meydanı rengarenk balonlarla kaplanacak ve ışıl ışıl olacak. Şenlik süresince de tüm misafirlere sürpriz eğlence ve ikramlar yapılacak.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı