Ege Haberleri

  Hedef Rusya ve Balkanlar

  Hürriyet Haber
  15.12.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Elektrik taahhüt sektöründe Ege Bölgesi’nde önemli projelere imza atan Alp Erdem Elektrik, İstanbul’da ilk şubesini açtı.

  İZMİR ve Ege Bölgesi’nde birçok önemli projeye imza atan ve Alp Erdem Elektrik, son dönemde başarılı işlere imza attığı İstanbul’da şube açarak, hedef büyüttü. Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Demir, şirketlerin erteledikleri yatırımları gerçekleştirmeye başladığına dikkat çekti.

  Yenilenen projeler

  İzmir merkezli firma olmalarına rağmen, sahip olduğu iş imkanları nedeniyle İstanbul’da şube açmaya karar verdiklerini anlatan Demir, “Sürekli İstanbul içinde ve çevresinde projeler aldık, işler yaptık. İstanbul’da yerleşik olmanın gerekliliğine inandık. İlk etapta 7 kişilik kadroyla faaliyet göstereceğiz. İstanbul’da piyasa dinamiklerini çok daha yakından takip ederek, çok daha verimli çalışmalar üreteceğiz” dedi.

  İZMİR REFERANS

  İstanbul’dan, Balkanlar ve Rusya’daki yatırım fırsatlarını değerlendireceklerini vurgulayan Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Demir, “İzmir’de doğup büyüyen bir firma olarak bu kentteki yeni projeler için geniş bir referans listesiyle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı