Ege Haberleri

  HAVA BOZDU

  Ergin KARATAŞ
  26.09.2013 - 01:15 | Son Güncelleme:

  Ziraat Türkiye Kupası’ndaki İzmir derbisi, Göz-Göz’e darbe, Altınordu’ya ilaç oldu

  ALTINORDU’ya penaltılarla yenilerek Kupa’dan elenmek, Göztepe’de ipleri yine gerdi. 2. Lig’in ilk haftasındaki GOP beraberliğinin ardından görevden alınan Teknik Direktör Erhan Altın’ın yerine takımın başına getirilen Özgür Zengin, üçüncü maçta ikinci mağlubiyete engel olamazken, Başkan Hüseyin Altınbaş genç çalıştırıcıdan acil rapor istedi.

  ZENGİN’le detaylı bir görüşme yapan Altınbaş, kötü gidişin nedenlerini ve yapılabilecekleri konuştu. Dertli başkan, taraftarların gönlünü almak için Konya’daki A.Selçuklu maçından galibiyetle dönme direktifi verirken, camiadan özür dileyen Zengin, “Maçı ciddiye almayan hakemin hataları olmasa normal sürede turu geçerdik” dedi.

  Halil dönüyor Mesut belirsiz

  GÖZTEPE’de sakatlığı süren isimlerinden Halil Akbunar takımla antrenmanlara başladı. Düz koşulara devam eden Mesut’un da Konya deplasmanına yetişme ihtimali var. Omzunda kırık bulunan Aytek ve üst adalesinde yırtık meydana gelen Osman bu hafta da yok.

  Sakatların çokluğu nedeniyle sıkıntı çeken Göz-Göz’de, kupa maçında kasığından sıkıntı yaşayan İsmail Can ve alt adalesinde çekme meydana gelen Cihan’ın MR’ı çekilecek.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı