Ege Haberleri

  Gülşen ve Murat Boz Didim'i salladı

  Buket YETİŞSİN / DİDİM (Aydın), (DHA)
  28.08.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Aydın Didim'deki D-Marin Didim Marina’da bu yıl 3'üncüsü düzenlenen yaz konserleri kapsamında Gülşen ve Murat Boz sahne aldı. İki ünlü pop şarkıcısı, kendilerini dinlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

  Aydın Didim'deki D-Marin Didim Marina’da bu yıl 3'üncüsü düzenlenen yaz konserleri kapsamında Gülşen ve Murat Boz sahne aldı. İki ünlü pop şarkıcısı, kendilerini dinlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı.
  D-Marin Didim Marinalar Grubu çatısı altında hizmet veren D-Marin Didim Marina bu yıl 3'üncüsünü düzenlediği yaz konserleri kapsamında Murat Boz ve Gülşen’e ev sahipliği yaptı. 7 Temmuz'da Serdar Ortaç konseriyle start alan yaz konserleri dün (Cumartesi) gece Gülşen ve Murat Boz ile sona erdi. Marinanın büyük çekek alanında kurulan sahneye ilk olarak Gülşen çıktı. Dansçılarıyla sahne alan Gülşen söylediği parçalarla konsere katılanlara müzik ziyafeti çekti. Aşırı zayıflığı gözlerden kaçmayan Gülşen yaklaşık bir buçuk saat sahnede kaldı. Ardından sahneye genç kızların sevgilisi Murat Boz çıktı. Boz'un, dansçı kızlarla yaptığı şov beğeniyle izlendi. Eski ve yeni şarkılarını hayranları için seslendiren Boz, kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Gece yarısına kadar süren konseri yaklaşık 10 bin kişi izledi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı