Ege Haberleri

  Göz-Göz'ün sözü söz

  Ergin KARATAŞ, (DHA)
  29.08.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  ’’Bu kadro şampiyonluk için kuruldu. Bunu bizden, oyuncularımdan daha fazla isteyen olamaz. Hazırlık dönemini çok iyi geçirdik’’ diyen Teknik Direktör Akif Başaran, maçları tek tek ele alıp hedefe koşacaklarını ifade etti.

  GÖZTEPE, Fethiye deplasmanında taraftarlarının huzuruna 2.Lig takımı olarak çıkacak olmanın heyecanını yaşarken, Akif Başaran camiaya şampiyonluk sözü verdi. Geçen sezon 3.Lig'de şampiyonluğa ulaşan kadroyu takviye edip daha da güçlendiklerini hatırlatan Başaran, ’’Bu kadro şampiyonluk için kuruldu. Bunu bizden, oyuncularımdan daha fazla isteyen olamaz. Ama sürekli hedefi dile getirmek takım üzerinde baskı yaratır. Maçları tek tek ele alıp hedefimize koşacağız’’ dedi.

  UYUM SIKINTISI YOK

  Fethiye'de sezona üç puanla başlayıp fire vermeden yola devam etmek istediklerini vurgulayan Başaran, ’’Çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Transferlerin çoğunun kamp döneminde yanımızda olması avantaj. Sonradan aldığımız isimler de kamp görmüş, maç oynamış, yani hazır olarak aramıza katıldı. Hemen sahaya sürülebilecek durumdalar. Uyum sıkıntımız yok, ama geçtiğimiz sezon sonundaki kapasitemizi ilk maçlarda yakalayamayabiliriz. Bu her takımda olur. Süper Lig şampiyonu Beşiktaş bile tatilden sonra lige tutuk başladı’’ diye konuştu.

  GÖZTEPE'Yİ SEÇTİLER

  Süper Lig'den Hüseyin, Emrah, Sinan, 1.Lig'den Şadi'nin 2.Lig'de Göztepe forması giymeyi tercih ettiklerini hatırlatan Başaran, ’’Göztepe'yi isminin büyüklüğünü, imkanlarını, hedeflerini bildikleri için tercih ettiler. Genç, dinamik, alternatifli, güçlü bir kadro oluşturduk’’ şeklinde konuştu. Başaran, antrenmanların çoğunu kendi tesislerinde yapacaklarını da dile getirdi. Bu arada anlaşma sağlanan Gaziosmanpaşalı Önder İzmir’e gelip antrenmana katıldı.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı