Ege Haberleri

  Göksel’le yaz coşkusu

  Hürriyet Haber
  02.09.2014 - 01:06 | Son Güncelleme:

  KONUMUNUN yanı sıra sunduğu hizmet ve gerçekleştirdiği çok sayıda sosyal aktivitelerile sadece deniz tutkunlarına değil bölge halkına da ayrıcalıklı bir sosyal yaşam alanı sunan D-Marin Didim, ev sahipliği yaptığı etkinliklere bir yenisini ekliyor.

  Bu yıl ilki gerçekleştirilecek “D-Marin Didim Yaz Şenlikleri” ile ziyaretçiler sirk gösterisi ve pek çok eğlenceli etkinliğin yanı sıra ünlü sanatçı Göksel’in konserini de ücretsiz izleyebilecek.

  Göksel konseri ücretsiz

  30 Ağustos Cumartesi günü saat 18.00’den itibaren D-Marin Didim Marina içerisinde kurulacak olan panayır alanına gelecek misafirler, pandomim sanatçıları ve akrobatlar tarafından karşılanacak. Çocuklar için yüz boyama, balon modelleme, uçurtma yapımı gibi aktivitelerin gerçekleşeceği alanda alışveriş yapılabilecek özel bir pazar da kurulacak. Ziyaretçiler saat 19.30 itibarıyla şenlik alanında sahnelenecek olan sirk gösterisinin ardından, marinanın çekek alanında DJ performansıyla karşılanacak. Saat 21.30 itibarıyla ise son dönemin en sevilen sanatçılarından Göksel, en güzel şarkılarını Didimliler için seslendirecek. Konser ücretsiz gerçekleşecek.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı