Ege Haberleri

  Gediz Üniversitesi'nden ücretsiz seminer

  Hürriyet Haber
  09.01.2015 - 01:07 | Son Güncelleme:

  İZMİR'deki Gediz Üniversitesi'nde her ayın 7'sinde ve 24'ünde yapılacak ücretsiz halk seminerlerinde, akademisyenler farklı konularda bilgiler verecek. "7/24 Eğitim" sloganlı programlara isteyen herkes katılabilecek.


  Gediz Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (GESEM), yeni bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. 7/24 Eğitim sloganıyla ücretsiz halk seminerleri düzenlendi. Her ayın 7'sinde ve 24'ünde Çankaya Yerleşkesi'nde yapılacak seminerler, saat 18.00'de başlayıp 2 saat sürecek. Aile içi iletişim, hızlı okuma teknikleri, kişisel gelişim yöntemleri, halkla ilişkiler gibi her defasında farklı bir konu ele alınacak. Katılımcılar o alanın uzmanı akademisyenler tarafından bilgilendirilecek.
  7/24 Eğitim'in ilkinde yabancı dil öğrenme süreci işlendi. Okutman Mehmet Aksu, yabancı dil öğrenmedeki zorlukları ve yapılan hataları aktardı. Aksu, başarıya götürecek tavsiyelerde bulundu, soruları da yanıtladı.


  SOSYAL FAYDA İÇİN
  GESEM Müdürü Atilla Ediz, isteyen herkesin katılabileceği seminerlerin konularının "gesem.gediz.edu.tr" adresli internet sitelerinden duyurulacağını ifade etti. Ediz, "Eğitimle toplumsal fayda sağlamayı amaçlıyoruz. Katılımcıların aile ve iş yaşamlarına katkımız olabilirse, onların hayatlarına bir ışık yakabilirsek ne mutlu bize" dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı