Ege Haberleri

  Galatarasay Lisesi mezunları Bodrum'da bir araya geldi

  Yaşar ANTER/BODRUM (Muğla), (DHA)
  30.07.2015 - 01:18 | Son Güncelleme:

  MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde yaşayan Galatarasay Lisesi mezunları, üçüncü kez bir araya geldi. 1950 yılı ve sonrasında mezun olanların buluştuğu gece renkli görüntülere sahne oldu.

  Bodrum'da yaşayan ya da ilçede tatil yapan 1950 yılı ve sonrası Galatasaray Lisesi mezunları, kentte üçüncü kez düzenlenen pilav gecesinde bir araya geldi. Bodrum Galatasaray Lisesi Mezunları Sözcüsü Derya Fidan'ın öncülüğünde Turgutreis'deki Yalı Konakları'nda gerçekleştirilen geceye Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi Yürütme Kurulu Başkanı Gündüz Nalbantoğlu, Kara Kuvvetleri Kamp Eğitim Merkezi eski Komutanı emekli Albay Bilgüday Günday da katıldı. Eşleriyle birlikte geceye katılan mezunlar, sarı kırmızı bayraklarla donatılan etkinlik alanında gönüllerince eğlenerek hasret giderdi. Bazı mezunların sarı- kırmızı tişört giydikleri görüldü.
  Deniz Ticaret Odası Bodrum Şubesi Yürütme Kurulu Başkanı Gündüz Nalbantoğlu, "Ben de Galatasaray Lisesi mezunuyum. 1954/62 döneminde okudum ve o yıldan bu yana görmediğimiz arkadaşlarımızı görmenin mutluluğunu yaşadık. Galatarasay Lisesi mezunu olmak bizim ayrı bir onur ve gururdur. Bu misyonu her zaman taşıyıp gelecek nesillere aktaracağız" dedi.

  Galatarasay Lisesi mezunları Bodrumda bir araya geldi

  İstanbul'dan sonra mezunların pilav gecesinin Ayvalık, İzmir, Antalya ve Bodrum'da da düzenlenmeye başladığını belirten Derya Fidan, "Yılda iki kez düzenlediğimiz etkinliğin dördüncüsünü Eylül ayında gerçekleştireceğiz. Amacımız lisemizden mezun olanların birbirlerini hatırlamalarını Galatasaraylılık ruhunu yaşatmalarını sağlamak" dedi.
  Geceye katılanlar dev Galatasaray bayrağı önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı