Ege Haberleri

  Folkart'tan 2015'e muhteşem karşılama

  Hürriyet Haber
  02.01.2015 - 01:02 | Son Güncelleme:

  İzmir’in en yüksek binaları olan Folkart Towers ikiz kuleleri, yeni yılı muhteşem havai fişek ve devasa ışık gösterisi ile karşılayacak.

  Türkiye’de ilk defa bir binadan bu büyüklükte gerçekleştirilecek havai fişek gösterisinde yaklaşık 6 bin adet havai fişek kullanılacak. Yılbaşı gecesine hazırlık olarak iki gecedir ışıl ışıl aydınlatılan Folkart Towers herkesin ilgisini çekiyor. Facebookta #FolkartİzmiriAydınlatıyor hashtagi ile bu gece yapılacak havai fişek gösterisinin en güzel fotoğraflarını paylaşanlara Folkart Towers’da yer alan restaurantlarda yemek, Carrera Fitness & SPA üyeliği gibi sürpriz hediyeler verilecek.

  Yurtdışındaki ödüllü gösteriler örnek alınarak hazırlanan havai fişek ve ışık gösterisinde birçok ilklere imza atıldı. Özel bir teknikle binaya yerleştirilen hava fişekler ve ışık düzeni için 40 kişi görev aldı. Bir çok ilkleri barındıran özel gösterinin hazırlık aşaması 2 ay sürdü.

  Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, "2015 yılının tüm İzmirliler ve İzmir sevdalılarına sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini dilerim. Folkart ailesi olarak İzmir’e ne yapsak az diyoruz ve çalışmalarımıza büyük bir şevkle devam ediyoruz" dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı