Ege Haberleri

  Foça'da jimnastik kursu

  Seyfi GÜL / FOÇA, (DHA)
  01.07.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Foça belediyesi tarafından açılan ve 4-12 yaş grubu çocukları kapsayan jimnastik kursu 35 öğrencisi ile çalışmalarını sürdürüyor.


  Jimnastik Antrenörü Benay Levent Göztepe yönetimindeki kursa katılan çocukları, Belediye Başkanı CHP'li Gökhan Demirağ da yalnız bırakmadı. Demirağ, Foça Belediyesi olarak, çocukların fiziksel gelişimlerini hayli olumlu yönde etkileyen jimnastik sporu eğitimini, Foça'da vermenin mutluğunu yaşadıklarını belirtti. Demirağ, “Çocuklarımızın spora başlamaları için jimnastik çok doğru bir dal. Jimnastik antrenörümüz ile çocuklarımız, sporun temelini alıyorlar. Buradan aldıkları eğitimle, sporun diğer dallarında başarılı olma seviyeleri, daha da artıyor” dedi.
  Antrenör Benay Levent Göztepe de, jimnastiğin hem kız hem de erkek çocuklara hitap eden, fiziki ve ruhsal gelişimlerini sağlayan bir spor dalı olduğunu söyledi. Göztepe, başlama yaşının 3 olmasının da diğer spor dallarına temel teşkil ettiğini kaydederek, “Tüm aileleri ve çocukları, Çarşamba-Perşembe günlerinde Foça Reha Midilli Spor Salonu'nda yaptığımız ücretsiz çalışmalarımıza katılmaya davet ediyoruz” dedi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı