Ege Haberleri

  Evrim Özkaynak dernek yararına söyleyecek

  Hürriyet Haber
  15.12.2014 - 01:07 | Son Güncelleme:

  İZMİR'in sevilen seslerinden Evrim Özkaynak, İzmir Hasta Çocuk Evleri Derneği yararına düzenlenen konserle müzikseverlerle buluşacak.

  İzmir Hasta Çocuk Evleri Derneği yararına 19 Aralık 2014 Cuma günü saat 20.30'da Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu'nda gerçekleşecek olan konserde Özkaynak, Amerikan caz müziğinden türkülere, Fransız şansonlarından İspanyol şarkılarına ve Türkçe popun seçkin örneklerine kadar geniş bir repertuvarı seslendirecek. Özkaynak, 2013 yılında Sezen Aksu ve Aykut Gürel prodüktörlüğünde yayımlanan "Eksik Hece" albümünden şarkıları da İzmir Hasta Çocuk Evleri Derneği yararına söyleyecek. Evrim Özkaynak'a bu konserde Zafer Çebi Orkestrası eşlik edecek.
  Evrim Özkaynak dernek yararına söyleyecek
  Sosyal sorumluluk bilinci ve farkındalığının özellikle içinde bulunulan bu dönemlerde daha önemli olduğunu vurgulayan Özkaynak, "Sesimin ve nefesimin ulaşabildiği her yerde olmanın anlamını, dayanışma ve birlik içindeyken buluyorum. İzmir Hasta Çocuk Evleri Derneği'nin üstlenmiş olduğu misyona duyduğum hayranlık ve bu misyona katkıda bulunma düşüncesinin heyecanıyla tüm dinleyicilerimi ve yardımseverleri konserde görmek istiyorum" dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı