Ege Haberleri

  Evden zorla çıkardılar oğlumla kendimi yakacağım

  Murat GÜRKAN / NAZİLLİ, (DHA)
  16.08.2014 - 01:25 | Son Güncelleme:

  NAZİLLİ Kurtuluş Mahallesi 360 Sokak’ta tapusu üvey ağabeyinin üzerinde olan ev satıldığı için mahkeme kararıyla çıkarılan, evli ve 4 çocuk babası M.K. (54) öfkeden çılgına döndü.

  Polise karşı koymak gerekçesiyle bir süre önce gözaltına alınan ve denetimli serbestlik kapsamında cezasını bir ilköğretim okulunda hademelik yaparak çeken M.K., önceki gün birkaç saat önce boşalttığı eve 8 yaşındaki oğlu ve bir bidonla döndü. Evin kapısını zincirleyen M.K. terasa çıktı, üvey ağabeyinin üzerine yaptırdığı evden zorla atıldığını söyleyip kendisini ve oğlunu yakacağını haykırmaya başladı. M.K.’yı görenler, polise bildirdi.

  Operasyon kararı

  Polislerin M.K.’yı oğluyla dışarı çıkması için yaklaşık bir saat süren ikna çabaları, sonuçsuz kaldı. Operasyon kararı alan polis, terastaki M.K.’yı daha rahat konuşmak için zincirli kapının önüne çağırdı. Oğlunu terasta bırakan M.K., demir kapının önüne indi. Bu sırada binanın arkasına itfaiye merdiveni dayayan bir grup polis, terastaki küçük çocuğu kurtardı. Sessizce evin içine giren ekipler, bu sırada zincirli kapı önünde diğer memurlarla konuşan M.K.’nın üzerine atlayıp etkisiz hale getirdi. Adliyeye götürülen M.K.’yı mahkeme tutukladı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı