Ege Haberleri

  Estetik burun uyarısı yaptı

  Hürriyet Haber
  09.12.2009 - 20:13 | Son Güncelleme:

  Ekol KBB Dal Merkezi Sorumlu Müdürü Opr. Dr. Cem Karas, Avusturya, Almanya ve Hollanda’dan Türk ve yabancı hastaların Ekol KBB’yi tercih ettiğini, yılda ortalama 400 civarında burun ameliyatı yaptıklarını söyledi.

  Opr. Dr. Cem Karas hastanedeki fotoğraf stüdyosunda hastaların fotoğrafını çekerek özel bilgisayar programıyla estetik ameliyatın planlamasının yapıldığını söyledi.
  Bilgisayar ortamı
  Güzel bir burunun orantılı ama “Ben varım” diyen burun olduğunu hatırlatan Cem Karas, “Doğuştan güzel olan burunlara bakın, hepsi de yüzde silik durmazlar, ön plandadır. Maalesef güzel burun yapmak adına bazen burun aşırı küçültülüyor. Küçük burun isteği ile gelen hastalara hep bunu anlatıyoruz. Bu ameliyatın amacı hem fonksiyonel olarak daha iyi, hem de estetik olarak yüz ile uyumlu bir burun elde etmektir. Hekimin burun estetiğinde başarılı olabilmesi için ameliyat öncesi dikkat etmesi gereken üç önemli husus vardır. Ekol KBB’de özel bilgisayar programımızla hastamızın yüzüne uygun burnu birlikte belirliyoruz. Hastamız ameliyat sonrası burnunun yüzünde nasıl duracağını önceden görebiliyor” dedi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı