Ege Haberleri

  Erdiloğlu hız kesmiyor

  HÜRRİYET / İZMİR
  06.10.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  TİCARİ araç sektörünün önde gelen markalarından Anadolu ISUZU’nun İzmir Bayisi Erdiloğlu Otomotiv, 2009’da girdiği sektörde hızla yükseliyor.

  Pınarbaşı’ndaki 4S Plaza’da satış, servis, yedek parça ve ikinci el satış hizmeti veren firma, şimdiden yıl sonu hedefinin yüzde 70’ini yakaladı. Satış Müdürü Erdal Demir, İzmir’de bu ay içinde gerçekleştirilecek Oto Show Fuarı’na ISUZU ve DFM marka araçlarla katılacaklarını belirterek, “Pazar günden güne daralıyor ve rekabet artıyor. ISUZU’ya duyulan güven ve markanın sağlamlığı bizim en büyük şansımız. Kamyon segmentinde İzmir’de lideriz. Pikapta ise ikinciyiz. Önümüzdeki günlerde yeni bir okul aracı olan NOVO’nun test aracını İzmir’de yol çıkaracağız. Okul servisi için gerekli olan tüm özellikleri içinde barındıran bu araçla bu segmentte de lider olmayı hedefliyoruz” dedi.

  5 YILDIZ SERVİS

  Bayraklı’daki showroom binasıyla müşterilerine hizmet veren şirket, ikinci el oto satışlarında da pazarda önemli pay sahip. 2 bin metrekerelik kapalı alanla servis hizmetinde de kaliteden ödün vermediklerini vurgulayan Demir, “Tesisimizde günde 12 araç aynı anda   5 yıldızlı servis hizmeti alabiliyor” diye konuştu.


   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı