Ege Haberleri

  Emniyette rütbe sevinci ve veda hüznü

  Coşkun YAMAN / BALIKESİR, (DHA)
  04.07.2012 - 09:55 | Son Güncelleme:

  Balıkesir Emniyet Müdürlüğü’nde terfi eden 43 ve hizmet süresini doldurarak başka illere ataması yapılan 24 personel için tören yapıldı.

  Polisevi’nde gerçekleştirilen rütbe ve veda törenine İl Emniyet Müdürü Ömer Aydın’la birlikte müdür yardımcıları, şube müdürleri, birim amirleri, terfi eden ve başka ile ataması yapılan personel ile eşleri ve çocukları da katıldı.

  Balıkesir Emniyet Müdürlüğü’nde 2. sınıf emniyet müdürü olarak görev yapan Ahmet Yemeni, Aydın Gider, Esat Taner, Uğur Öztürk ve Erhan Alkaya birinci sınıf emniyet müdürlüğüne terfi ederek, Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı emrine atandı.

  Ayrıca dördü 2. sınıf , dördü 3. sınıf ve 14’ü 4. sınıf olmak üzere 22 emniyet müdürü, 12 emniyet amiri, 2 başkomiser ve 2 komiser terfi etti ve bir üst rütbeye yükseldi. Balıkesir Emniyet Müdürlüğü kadrosunda hizmet sürelerini dolduran değişik rütbelerdeki 24 personelin de başka illere atamasının yapıldığı açıklandı.
  Terfi eden personele rütbeleri, İl Emniyet Müdürü Ömer Aydın ile personelin eş ve çocukları tarafından takıldı. Müdür Aydın, “Terfi eden personeli Balıkesir Emniyet Müdürlüğü teşkilatı adına tebrik ediyorum. Bir üst rütbeye terfi eden arkadaşlarımızın mevcut performansları ve disiplinlerini daha da artırarak terfi ettikleri yeni rütbelerinde de başarılı bir şekilde hizmet edeceklerine yürekten inanıyoruz. Terfi ve atamaların hayırlı olması dileğiyle kendilerine yeni rütbelerinde ve yeni görev yerlerinde üstün başarılar diliyorum“ dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı