Ege Haberleri

  Ekonomiden kısa kısa

  Hürriyet Haber
  29.01.2010 - 21:39 | Son Güncelleme:

  91 esnaf odasında tek kadın başkanCoşkun YAMANBALIKESİR Elektrik-Elektronik Teknisyenleri Odası Başkanı Ebru Erayman, kongrede Nejdet Arslan ve Ahmet Sunay’la girdiği yarışta ipi göğüsleyerek koltuğunu korudu. Kentte 91 esnaf odasındaki tek kadın başkan olan evli ve bir çocuk annesi Erayman, yeni dönemde kaçak ve kayıt dışı çalışan korsan elektrikçiler-elektronikçilere savaş açacağını söyledi. Erayman’ın yönetim kurulu Adem Güler, Hakkı İsmail İçöz, Hüseyin Güçlü, Ali Osman İlhan, Yavuz Başol, Turgut İktuğ’tan oluştu.

  SCD Turizm’e Setur’dan ödülEray ARPAŞİN/ izmir (DHA)PAGOS Turizm Setur Alsancak Seyahat Acentası olarak üç yıldır faaliyetini sürdüren SCD Turizm, izmir ve çevre illerdeki kurumsal firmalara verdiği vip hizmetler nedeniyle 2009’un en iyi uçak bileti satan acentası seçildi. Setur Genel Müdürü Üstün Özbey’den ödülünü alan Pagos Turizm yöneticisi Selçuk Daştan, “Öncelikli olarak kurumsal firmalar anlamında en iyiyi vermeye çalıştık ve bundan sonraki hedeflerimiz de bu yönde olacak” dedi.

  Kitaplar sizden kitaplık IKEA’danIKEA, “Kitap Sizden Kitaplık Bizden” kampanyası başlattığını duyurdu. Milli Eğitim İl Müdürlüğü’nün belirlediği ilköğretim okullarına kitaplarla dolu IKEA BILLY kitaplık kombinasyonu kazandırmayı amaçlayan IKEA’nın sosyal sorumluluk projesinin izmir’de ilgi görmesi bekleniyor. Müşterilerinin katkılarını beklediklerini söyleyen yetkililer, “Siz de ilköğretim öğrencilerine uygun kitaplarınızı IKEA’ya getirin. BILLY Kitaplık ünitesini birlikte dolduralım! Kitaplarla dolan her BILLY Kitaplık Ünitesi ile bir okul dolusu çocuk mutlu olsun” çağrısı yaptı.

   

  Etiketler:

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı