Ege Haberleri

  Ege turizmine büyük destek

  Mehmet KURT / İZMİR, (DHA)
  08.11.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Swiss Hotels & Resorts çatısı altında, Swiss Grand Efes-İzmir ve Swiss The Bosphorus-İstanbul ve SunExpress işbirliği ile Atina’da özel bir davete ev sahipliği yaptı. Davete; Yunanlı protokol, VIP misafirler, önemli iş adamları, basın ve seyahat acentaları temsilcileri olmak üzere toplam 200 kişi katıldı.

  En prestijli otel
  Yunanistan’in en prestijli otellerinden birisi olan Saint George Lycabettus’ta, Atina- İzmir direk uçuşlarını kullanan Yunanlı misafirleri bekleyen özel avantajlar tanıtıldı. Özel geceye katılanlara sürpriz hediyeler verildi.
  Turizm canlanır
  Swiss Otel the Boshorus’un Genel Müdürü ve Bölge Başkan Yardımcısı Gerhard Struger yaptığı açılış konuşmasında; kusursuz servisi ve ayrıcalıklı atmosferi ile misafirlerine her zaman en iyi hizmeti sunan Swiss Otel Grand Efes ve Swiss Otel The Bosphorus’un, SunExpress’in Ağustos ayında başlattığı Atina - İzmir direk uçuşları ile birlikte Yunanistan ve Türkiye arasındaki bağı daha da kuvvetlendirmek, iki ülke arasındaki turizmi canlandırmak için elele verdiklerini açıkladı.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı