Ege Haberleri

  Efsane isim İzmir'e geliyor

  Hürriyet Haber
  28.02.2015 - 01:25 | Son Güncelleme:

  İZMİR Büyükşehir Belediyesi, 10 Grammy ödüllü Bobby McFerrin'i 2 Mart akşamı Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde (AASSM) İzmirli müzikseverlerle buluşturacak.

  Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi, dünyaca ünlü bir sanatçıyı daha konuk edecek. "Don't worry, be happy" şarkısı ile 1988'de dünyadaki tüm listelerin en tepesine yerleşen 10 Grammy ödüllü Bobby McFerrin, 2 Mart'ta İzmirliler ile bir araya gelecek. Doğaçlama konusunda tür ve sınır tanımayan, poptan klasiğe, cazdan etnik müziğe kadar söylediği şarkılarla dünyanın en önemli seslerinden biri haline gelen Bobby McFerrin'in konserine İzmirliler'in ilgisi büyük oldu. Tam 15 TL, öğrenci 7.5 TL'den satışa sunulan biletler bir günde tükendi.

  Efsane isim İzmire geliyor

  Büyük Salon'da gerçekleşecek konserde ünlü sanatçı 2013 yılında yayınlanan son albümü "Spirityouall"ın yanı sıra diğer albümlerinden de şarkılar seslendirecek. Bobby McFerrin'e konserde piyanoda Gil Goldstein, viyolinde David Mansfield, gitarda Armanda Hirsch, basta Jeff Carney, davulda Louis Cato, vokalda ise Madison McFerrin eşlik edecek.

  Efsane isim İzmire geliyor

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı