Ege Haberleri

  EBSO eğitim gönüllüleri onur gecesi

  Mehmet KURT / İZMİR, (DHA)
  23.07.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Ege Bölgesi Sanayi Odası Vakfı, 10 yıldır vakıf bünyesinde faaliyetlerini aralıksız sürdüren ve sanayici eşlerinden oluşan Bayanlar Birliği’nin 2008- 2009 dönemindeki başarısını düzenlenen özel bir kokteyl ile kutladı.

  Sanayiciler Kulübü’nde gerçekleşen kokteyle Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, meclis üyeleri, vakıf yönetimi ile Bayanlar Birliği üyeleri ve basın mensupları katıldı. Bayanlar Birliği Başkanı Berkay Eskinazi, 2008- 2009 döneminde iki performans gerçekleştirdiklerini ve aynı şekilde sanatsal faaliyetlerine devam edeceklerini söyledi.

  Birlik üyelerine plaket

  Gelecek yılki faaliyetlerinin merak edildiği belirten Eskinazi, “Bu benim fikrim değil. Yaz boyunca düşünecek ve ekimde bir araya geldiğimizde kararlaştıracağız. Çünkü ben değil biziz” dedi. Eskinazi’ye çiçek vererek teşekkür eden ESBO Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar da konuşmasında kurulduğundan bugüne güzel çalışmalar yapan Vakfın eğitim gönüllülerine ne kadar teşekkür edilse az olduğunu söyledi. Birlik üyelerine plaket verildi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı