Ege Haberleri

  DYO Boya’da çifte kutlama

  İZMİR (DHA)
  03.01.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  DYO, Durmuş Yaşar’ın İzmir Şeritçiler Çarşısı’nda boya ticaretine başlamasının ardından, 1954’te üretime geçilmesinin 57’inci yıldönümünü, İzmir ve Gebze’de çalışanlarıyla kutladı.

  İzmir Çiğli fabrikasında başlayan kutlamalar, Gebze fabrikasında devam etti. Ülkenin dört bir yanındaki bölge temsilcilikleri ile Rusya, Romanya ve Mısır’daki DYO çalışanları da canlı yayında kuruluş yıldönümü heyecanına ortak oldu. 5 yıldan 25 yıla kadar görev yapan çalışanların ödüllendirildiği gecede, yapılan çekilişle sürpriz hediyeler verildi.

  Yaşar Holding Boya Grubu Başkanı Ahmet Yiğitbaşı, DYO’nun 57 yıldır Türkiye’de boya ve yenilik denilince ilk akla gelen marka olduğunu belirterek, ürünleri ve hizmetleri ile müşterilerine daima en iyiyi sunmak için çalıştıklarını söyledi. İnşaat boyaları, sanayi boyaları, deniz boyaları, mobilya boyaları ve vernikleriyle, sentetik reçine ve polyester, oto tamir boyaları ve ısı yalıtım sistemleri gibi geniş bir yelpazede üretim yapan DYO, 40’ın üzerinde ülkeye ihracat yapıyor.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı