Ege Haberleri

  Düşler okulu hastane için el ele verdi

  Hürriyet Haber
  18.06.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Eğitimciler, veliler ve öğrencilerin, Urla Devlet Hastanesi’ne “Hemodiyaliz” cihazı almak için düzenlediği kermes büyük ilgi gördü.

  URLA Pembe Düşler Anaoku-lu’nun eğitimcileri, velileri ve öğrencileri, Urla Devlet Hastanesi’ne “Hemodiyaliz” cihazı almak için kermes düzenledi. Büyük ilgi gören kermesi Urla Belediye Başkan vekili Mehmet Bilgin de ziyaret ederek destek verdi. Velilerin evde yaptığı pasta börekten el işlerine, hediyelik eşyalardan giyime pek çok ürünün yer aldığı kermes havanın da güzel olması nedeniyle şenlik havasında geçti. Urlalı esnaflar da tezgah açarak kermese destek verdi.
  Pembe Düşler Anaokulu kurucusu Nuray Konal 6 yıldır faaliyette olduklarını ve her yıl kermes düzenleyerek çocuklarla birlikte bir sosyal sorumluluk projesini gerçekleştirdiklerini söyledi. Konal, “Geçen yıl sokak çocukları yararına düzenlediğimiz kermesi bu yıl Urla Devlet Hastanesi’ne hemodiyaliz cihazı almak için gerçekleştiriyoruz. Kermes dışında yıl içinde geliri bu projeye aktarılmak üzere çeşitli faaliyetler düzenledik. Bizlere bu konuda destek olan herkes ve özellikle velilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

  Etiketler:

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı