Ege Haberleri

  Düğünde Başkan sürprizi

  Hürriyet Haber
  05.01.2015 - 01:20 | Son Güncelleme:

  BÜYÜKŞEHİR Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu Kınık ziyareti sırasında Arpaseki Köyü’nde bir düğün olduğunu görünce damadın isteğini kıramadı, köy meydanında birlikte oynadı.

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, yeni yılın ilk günlerini yerel seçimlerden sonra İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlanan kentin kuzey ilçelerinde geçirdi. Dikili’nin ardından Kınık’a geçen Başkan Kocaoğlu, sırasıyla Musacalı, İbrahimağa, Balaban, Sucahlı, Karatekeli, Çiftlikköy, Işıklar, Hamzahocalı, Cumalı, Aziziye ve Arpaseki mahallelerini ziyaret etti. Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer’in de eşlik ettiği ziyaretlerde muhtar ve vatandaşların yol, kilit parke taş, mezarlık duvarı, ova yollarının asfaltlanması taleplerine olumlu yanıt veren Başkan Kocaoğlu, yerel seçimlerin ardından İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne 9 ilçe, 23 belde ve 430 mahallenin bağlandığını belirterek, "4 yıllık sürede arıtması, kanalı, suyu, yolu ne gerekiyorsa yapacağız. Bütün ağırlığı yeni bağlanan ilçelerimize vereceğiz. Diğer mahallelerde, ilçelerde olan belediye hizmetlerinin bu ilçelerimize de gelmesi için çalışacağız. Doğrusu da budur" dedi.

  Düğünde Başkan sürprizi

  Son olarak İzmir’e 130 kilometre uzaklıktaki 165 haneli bir madenci köyü olan Arpaseki’ye giden Başkan Kocaoğlu burada vatandaşların sorunlarını dinledi. Ardından köy meydanında düğün yapan Tayfun-Dudu Yılmaz çiftinin mutluluğuna ortak olan Büyükşehir Belediye Başkanı, onlarla birlikte "çifte telli" oynadı. Bu coşkuya Kınık Belediye Başkanı Sadık Doğruer de ortak oldu.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı