Ege Haberleri

  Düğün takısında moda gram altın

  Hürriyet Haber
  20.06.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Yükselen fiyatlar altını yeniden gözde hale getirdi. Atlantis Satış Müdürü Esra Şahin, gram altınların tasarrufun yıldızı olacağını söyledi.

  KARAKAŞ Atlantis Satış ve Pazarlama Sorumlusu Esra Şahin, yükselen altın fiyatlarının hem kuyumcu, hem de tüketicileri farklı tercihlere yönelttiğini belirterek, “gram” devrinin başladığını söyledi.

  Dönüş başladı
  Gram altına olan talep beklentilerinin yüksek olduğunu kaydeden Şahin, fiyatların yükselmesi ile birlikte bu tür enstrümanlarla tüketicinin tekrar altına yönelmeye başladığını açıkladı.

  En iyi yatırım

  Her şeye rağmen Türkiye’de en iyi yatırımın altın olduğunun altını çizen Şahin, “Altın bugün dünyanın en değerli yatırım aracı. Türk insanının altına ilgisi bitmez. İnanıyoruz ki bundan sonra tasarrufun yıldızı gram altın olacak” dedi.

  Her cebe uygun

  Şahin, daha ekonomik olan gram altınlara vatandaşların daha çok talepte bulunduğunu kaydetti, “Özel üretilen gram altınlar vatandaşın cebine çok uygun. Fiyatların tavan yapması düğüncülere Cumhuriyet, yarım ve çeyrek altını unuttururken, gramlık altınlara talep arttı. Hediyelik şeklinde satılan 1, 5 ve 10 gramlık altınlar herkesin gözdesi” dedi.

  YKM yeni mağazada indirimle başladı

  TÜRKİYE’nin önde gelen mağazalarından YKM, İzmir Egepark mağazasında açılışa özel indirimle hizmete başladı. 23 Haziran’a kadar giyim ve ayakkabı alışverişlerinde ikinci ürüne yüzde 50 indirim uygulanacak.
  Çok katlı mağazacılığın Türkiye’deki öncü ismi YKM, Egepark mağazasında herkesin beğenisine uyacak giyimden ayakkabıya, kozmetikten aksesuvara, ev dekorasyonundan elektirikli ev aletlerine kadar pek çok farklı alternatifi de aynı çatı altında sunuyor.

  Etiketler:

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı