Ege Haberleri

  DP’nin toplantısı ilk Bergama’da

  Hürriyet Haber
  12.12.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Demokrat Parti (DP) İzmir İl Yönetimi’nin siyasi strateji ve politikaların oluşturulması amacıyla düzenlediği bölge toplantısı Bergama’da yapıldı.

  Toplantıya metropol ilçelerden Konak, Karşıyaka, Bornova, Buca, Gaziemir, Narlıdere ve Çiğli İlçe Başkanları ve DP GİK Üyeleri Erkut Şenbaş ve Yunus Yunusoğlu’nun yanısıra, MKYK Üyeleri Ertap Mülayim ve Hüdai Kurt da katıldı. İl Başkanı Fatih Dalan, ilçelerle daha yakın bir iletişim ve koordinasyon kurmayı hedeflediklerini belirterek, “16 Mayıs kongresinde Hüsamettin Cindoruk’un Genel Başkan seçilmesi ile başlayan atılım ve değişim, 11 Ekim’de yapılan İzmir kongresi ile sürdü. 16 Mayıs sonrası atanmış yönetim olan bu yönetim 11 Ekim sonrası seçilmiş olarak çalışmalarını artan bir ivmeyle yürütüyor. 31 Ekim’de ANAVATAN ile birleşme ve bütünleşme genel kurulu sonrasında çok daha güçlü, aktif bir faaliyet programı izliyoruz” diye konuştu.
  GİK ve MKYK üyeleriyle birlikte toplantı yapmaktan heyecanlandığını belirten Dalan, “Bu tablo omuzlarımızdaki yükü artırmakla birlikte, sahip olduğumuz inanç ve sizlerden aldığımız güç ile DP’nin iktidara yürüdüğünü müjdelemek en büyük sevincimiz” dedi. GİK Üyeleri Şenbaş ve Yunusoğlu da Bergama’da görülen ilgi ve kalabalığın DP’nin İzmir’de yakaladığı sinerjinin çok güzel bir görüntüsü olduğunu söyledi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı