Ege Haberleri

  Denizli, Manço’yu unutmadı

  Osman Nuri BOYACI / DENİZLİ, (DHA)
  26.02.2016 - 15:02 | Son Güncelleme:

  DENİZLİ Büyükşehir Belediyesi’nce, Barış Manço’nun ölümünün 17’inci yıldönümünde düzenlenen konserde, sanatçını sevilen eserleri seslendirildi.

  Denizli, Manço’yu unutmadı

  Denizli Büyükşehir Belediyesi, 17 yıl önce yaşamını yitiren ünlü sanatçı Barış Manço’yu, Pamukkale Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlediği geceyle andı. Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Denizli Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper, Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür, Turizm ve Tanıtım Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı ile çok sayıda vatandaş geceyi izledi.

  Denizli, Manço’yu unutmadı

  Solist Mehmet Bacaklı, Grup Anadolu ve konuk sanatçı Aydın Ayba, unutulmaz sanatçının birbirinden güzel eserlerini seslendirdi. Konseri izleyenler de şarkılara eşlik etti.

  Denizli, Manço’yu unutmadı

  Denizli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, ülke ve dünyada milyonların gönlünde taht kuran Barış Manço’yu unutmadıklarını belirterek, "Barış Manço, Türkiye’nin yetiştirdiği değerli sanatçılardan birisi. Ölümünün 17’inci yılında Manço’yu saygıyla anıyoruz. Bundan sonra da onu eserleri ile yaşatmaya devam edeceğiz" dedi.
   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı